Adana merkez iPhone 14 alıyor herkes!
in

Adana merkez iPhone 14 alıyor herkes!

Adana merkez iPhone 14 alıyor herkes!

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Adana merkez iPhone 14 alıyor herkes!
Apple ürünlerinde avantajlı fırsatlar ve Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı denildiğinde akla gelen ilk yer olan Gürgençler, Adana’nın ilk Apple Premium Reseller mağazası ile kullanıcıların hizmetine sundu. Şirketin yeni mağazası, 5 Kasım Cumartesi günü saat 10:00’da Adana M1 AVM‘de ShiftDelete.Net ve birçok influencer’ın katılımı ile açıldı. Açılışta neler yaşandı?

Adana’da Apple mağazası açtık!

Gürgençler web sitesine ulaşmak için:

Apple çözümlerine, servisine ve desteğine odaklanarak üstün müşteri hizmeti hedefleyen yeni Gürgençler mağazası, bunun yanı sıra binlerce aksesuar çeşidiyle de dikkat çekiyor. Ayrıca bu büyük açılışa, ShiftDelete.Net ekibi, Doğan Kabak, Mesut Çevik, Selman Bozkır, Ozan Sihay ve Burhan Altınsoy gibi teknoloji dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Gürgençler hem satış hem de satış sonrası hizmetleri ve uygun ödeme koşulları ile güvenilir ve üst düzey müşteri hizmeti sunma taahhüdünü 21. mağazasında da sürdürmeye devam edecek.

Eğer bir Apple yetkili servis ihtiyacınız var ise, Apple tarafından sertifikalandırılan profesyoneller, güvenli onarım ve bakım için, size yardımcı olacak. Ayrıca ürününüz hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizde ürün uzmanları, mağazada bulunan eğitim salonunda sizlere birebir eğitim sağlarken, yeni satın aldığınız ürünler için ücretsiz kurulum servisi verebilecek.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►►
Facebook ►►
Twitter ►►
SDN Forum ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

shiftdeletenet,sdn,video inceleme,gürgençler,Gürgençler adana,apple premium reseller,apple premium mağazası,Gürgençler apple mağaza,iPhone 14,iPhone 14 Pro,iPhone 14 Pro Max

Video Source & Full Credit

Our Score
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

40 Comments

  1. Reklam için iyi para harcamışlar iyi sosyal medya ekiplerini toplamış başka türlü olamazdı zaten sıfır adaptör aldım internet sitelerinden aldım geldi 2 nci gün kendi kendine pıt dedi yanık kokusu geldi hemen gönderdim 24 ekimde teslim aldılar bugün ayın 7 si oldu halen arıyorum 21 gün tamir süresi var diyorlar başka birşey demiyorlar bu ne rezillik yazık böyle bir firma büyüyecekse yazık vallahi

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️