Al Sancak 1. Bölüm
in

Al Sancak 1. Bölüm

Al Sancak 1. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Al Sancak 1. Bölüm
Al Sancak 1. Bölüm Özeti:

Pençe Timi komutanı Yüzbaşı Ali Banazlı alınan ani bir istihbaratla timini toplar. ‘’Beyaz Melek’’ kod adını kullanan şüpheli bir kaynaktan gelen istihbarata göre yurt dışında bir adada çok önemli bir buluşma gerçekleşecek, örgütlere silah ve finansman sağlayan büyük bir şebeke, elebaşı teröristlerle bir araya gelecektir. Pençe Timi başarılı olursa hem Türkiye’ye yönelen milli güvenlik tehdidini bertaraf etmiş olacak hem de kısa süre önce şehit düşen arkadaşları Atilla Yüzbaşı’nın katillerine bir adım daha yaklaşacaktır.
Kıyasıya mücadelenin yaşandığı operasyonda Pençe Timi’ni bir sürpriz bekler. Düşman sanılandan çok daha kalabalıktır. Operasyon zorlu şartla altında devam ederken Ali Yüzbaşı, Nadia isminde esrarengiz bir silah taciriyle karşı karşıya kalır. Bu karşılaşma sonrası yaşanacaklar ise Ali Yüzbaşı’yı oldukça zorlu bir yola sokacaktır.
‘Al Sancak’ın başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan paylaşırken dizide ayrıca; R. Aybars Düzey, Emre Dinler, Cem Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Osman Soykut, İdris Nebi Taşkan, Ahmet Olgun Sünear, Melih Özdoğan, Tezhan Tezcan, Ömer Faruk Aran, Murat İnce, Fatih Gühan, Çağlar Sayın ve Ayşen Sezerel gibi başarılı isimler rol alıyor.

“Al Sancak” yeni bölüm 26 Ocak Perşembe saat 20.00’de #TRT1’de…

Al Sancak Sosyal Medya Hesapları:
Al Sancak Resmi Facebook Sayfası:
Al Sancak Resmi Instagram Sayfası:
Al Sancak Resmi Twitter Sayfası:

TRT 1 Sosyal Medya Hesapları
TRT 1 Resmi Facebook Sayfası:
TRT 1 Resmi Twitter Sayfası:
TRT 1 Resmi Instagram Sayfası:
TRT 1 Resmi YouTube Kanalı:
TRT 1 Resmi Tiktok Sayfası:

#AlSancak
#TRT1
#AlSancakDizisi

Gülsim Ali İlhan,TRT Dizileri,Uğur Güneş,al sancak,al sancak 1,al sancak 1 bölüm,al sancak 1 bölüm izle,al sancak 1 izle,al sancak bölüm 61,al sancak dizi trt,al sancak dizisi,al sancak dizisi 1.bölüm,al sancak dizisi oyuncuları,al sancak full hd,al sancak izle,al sancak son bölüm,al sancak trt izle,al sancak yeni bölüm,dizi izle,trt 1 dizileri,uğur güneş al sancak

Video Source & Full Credit

Our Score
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

36 Comments

  1. Türk konu en sevdiğim kategori. Fakat cast başarısız . Bir kaç karakter dışında duygu aktarımı sıfır . Bitmeyen mesaj verme tutkusu. Şu işi yalvarırım bir kere iyi yapın . Acaba bu olmuş mu diye diye bir ton diziye başladım. Sonu baştan belliydi çoğu yayından kalktı . Olması gereken de oydu. Başarısızdı. İlk bölümde hislerim izlenimlerim bunlar bir kaç bölüm daha şans vereceğim. Belki düzelir. Ama bu cast ile zor .

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️