Al Sancak 3. Bölüm
in

Al Sancak 3. Bölüm

Al Sancak 3. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Al Sancak 3. Bölüm
Al Sancak 3. Bölüm özeti:
Füze tehlikesi devam ediyor..
Ali Yüzbaşı ve Nadia bomba imha uzmanı Başçavuş Mustafa’nın desteğiyle kimyasal bombanın patlama tehlikesini bertaraf etmeyi başarmıştır. Ancak yine de Yüzbaşı Ali bu başarıdan Nadia’ya paye vermeye niyetli değildir. Öte yandan füze tehlikesi ise halen devam etmektedir ve bu büyük tehdidi ortadan kaldırmak için alınması gereken önemli kararlar, tamamlanması gereken riskli görevler vardır.
Süleyman ve Bahar’ın sevdası sınanıyor
Bir önceki operasyonda bacağını kaybeden Süleyman’la nişanlısı Bahar’ın ilişkisi de büyük bir sınava tabi olacaktır. Ancak bu sınavı geçmek, Bahar için hiç de kolay olmayacaktır. İkilinin çekeceği sancılara, Süleyman’ın ailesi olmayı başarmış tim üyeleri derman olabilecek midir? Süleyman’a çare olmaya çalışan Pençe Timi’ni bir yandan da yeni ve zorlu görevler beklemektedir.
Pençe timi ölümle burun buruna geliyor
Hastaneden kaçan Novak’ı takip eden Ali Yüzbaşı ve Pençe Timi oldukça zorlu bir görevin peşine düşecektir. Sacit Komutan’ın sınavından geçen Teğmen Aras da Pençe Timi’ne bu zorlu görevde eşlik edecek ve kilit bir görev üstelenecektir. Pençe Timi’ni hayati riske sürükleyen bu görev, kuşkusuz ki yeni sürprizlere sahne olacak ve adeta bir puzzle gibi parça parça tamamlanacaktır. Ancak timin yürekli askerleri bu uğurda ölümle burun buruna gelecektir. Bu yeni operasyon esnasında hiç beklenmedik şekilde tehlikenin göbeğinde kalacak olan Ali Yüzbaşı, ateş hattının en harlı noktasından tek başına çıkmayı başarabilecek midir?
——————————————-
Al Sancak Sosyal Medya Hesapları:
Al Sancak Resmi Facebook Sayfası:
Al Sancak Resmi Instagram Sayfası:
Al Sancak Resmi Twitter Sayfası:
TRT 1 Sosyal Medya Hesapları
TRT 1 Resmi Facebook Sayfası:
TRT 1 Resmi Twitter Sayfası:
TRT 1 Resmi Instagram Sayfası:
TRT 1 Resmi YouTube Kanalı:
TRT 1 Resmi Tiktok Sayfası:
#AlSancak #TRT1 #AlSancakDizisi

Gülsim Ali İlhan,TRT Dizileri,Uğur Güneş,al sancak,al sancak 3,al sancak 3 bölüm,al sancak 3 bölüm izle,al sancak 3 izle,al sancak bölüm 3,al sancak dizi trt,al sancak dizisi,al sancak dizisi 3.bölüm,al sancak dizisi oyuncuları,al sancak full hd,al sancak izle,al sancak son bölüm,al sancak trt izle,al sancak yeni bölüm,dizi izle,trt 1 dizileri,uğur güneş al sancak

Video Source & Full Credit

Our Score
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

40 Comments

  1. Özel Kuvvetler'de zorunlu askerlik hizmetini yerine getirmiş birisi olarak söylemek isterim. Tümgeneral sanırım Özel Kuvvetler Komutanı. Bir tim personeli, yani buradaki gibi bi başçavuş Özel Kuvvetler Komutanına ancak silsile yoluyla arz eder. Başçavuş tim komutanına, tim komutanı tabur komutanına, tabur komutanı tugay komutanına, tugay komutanı özel kuvvetler komutanına arz eder. Keşke tümgeneral yerine söz ve savaşçıdaki gibi yarbay veya albay olsaydı rütbe. Bir de neden Sacit General diye hitap ediyorlar, Sacit Paşa'dır onun orijinali. Bir de yanlış anlaşılmasın, kibitlerinden geçilmiyor kibir şeytandandır, Özel Kuvvetler personeli vakur ve mütevazi dururdu. Dizi genel olarak güzel, ama bi danışman olsa iyi olurdu

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️