Aldatmak 19. Bölüm Fragmanı | ''Bizim bir kızımız var''
in

Aldatmak 19. Bölüm Fragmanı | ''Bizim bir kızımız var''

Aldatmak 19. Bölüm Fragmanı | ''Bizim bir kızımız var''

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Aldatmak 19. Bölüm Fragmanı | ''Bizim bir kızımız var''
Tarık, Güzide’ye ait bütün taşınmazları satıyor. Tarık bir kızının olduğunu öğreniyor.

#aldatmak yeni bölümüyle Perşembe #atv’de!
👉atv YouTube kanalına abone olun:

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğunu anlamaya başlar.
#VahidePerçin #ErcanKesal

Aldatmak’ın oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel yer alıyor.

atv,dizi,türkiye,turkey,program,tv,yayın,diziler,turkish series,turkish drama,aldatmak,aldatmak dizi,güzide,aldatmak vahide,vahide perçin,aldatmak tarık yenersoy,aldatmak tarık,tarık yenersoy,tarık yeşim,tarık güzide,tarıkın delirmeleri,aldatmak tarık kimdir,aldatmak 18. bölüm fragmanı,aldatmak fragman,aldatmak 18,aldatmak 19. bölüm 1. fragmanı,aras aydın

Video Source & Full Credit

Our Score
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

22 Comments

  1. Bütun suç güzidenin insan 30 yıllık kocasını bu kadar taniyamaz mı oglunu hırsız yapan bir kocası var. kızının sevgilisinin babası güzidenin oğluna şantaj yapıyor.haksız yere 30 yillik mesleginden itibarsızca atılıyor.8 yıl önce noterden tam yetki vermiş kocasına haberi bile yok.her şeyi elinden alınıyor.sonuç Güzide üzülup oturuyor.ya iyiki hakimlikten atildı kafası hiç çalışmiyordu.

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️