iPhone 15 inanılmaz bir özellikle geliyor! Türkiye'de yok satacak!
in

iPhone 15 inanılmaz bir özellikle geliyor! Türkiye'de yok satacak!

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️iPhone 15 inanılmaz bir özellikle geliyor! Türkiye'de yok satacak!
#apple #iphone #iphone15

Apple’ın yeni nesil iPhone modelini mercek altına alıyoruz. Önümüzdeki Eylül ayında satışa çıkması beklenen iPhone 15 bizlere ne gibi yenilikler sunacak? Bu sorunun bütün cevapları videomuzda.

Daha fazlası için adresini ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için önemli. Her türlü yorumu titizlikle okuyor ve değerlendiriyoruz.

Destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz. Kanalımıza hızlı bir şekilde abone olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Takipte Kalın:
Facebook:
Twitter:
Web:

teknolojioku,teknoloji,kutu açılışı,inceleme,android,ios,uygulama,akıllı telefon,bilgisayar,inceleme videoları,samsung,iphone,xiaomi

Video Source & Full Credit

Our Score
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

20 Comments

  1. Dostum Türkiye’de telefonlardan hiç vergi alınmasa bile apple yine kazık fiyatlara devam eder. Amerikada aynı fiyata satılan samsung ve apple telefonlar arasında Türkiye ‘de nasıl %20 hatta daha fazla fiyat farkı oluyor (samsung daha ucuz oluyor) birinin bunu izah etmesi lazım. İkisinden de aynı vergi alınıyor !!!! Apple istese Türkiye ‘de daha ucuza telefon satar ama daha fazla para kazanmak için kazığı dayıyor bunu görmek lazım !!!!

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️