“iPhone'un donanımı geride, yazılımla kapatıyor”: Honor
in

“iPhone'un donanımı geride, yazılımla kapatıyor”: Honor

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️“iPhone'un donanımı geride, yazılımla kapatıyor”: Honor
Akıllı telefon üreticisi Honor’un tepe yöneticisi iddialı konuştu. Apple iPhone’un donanım konusunda zayıf olduğunu iddia eden yönetici, yazılımda ise IOS’un güçlü ve akıcı olduğunu, bu sayede iPhone’un donanımsal eksiklerini kapattığını söyledi.

#honor #apple #android

apple,iPhone,honor,honor ceo,iPhone 15,iPhone 15 pro,iPhone 14 pro,iPhone 14 pro max,iPhone 13,iPhone 13 fiyat,iPhone 11,android,honor x9a,honor magic 5 pro,erdi Özüağ,bilim videosu,teknoloji videosu,analiz videosu,android vs iPhone,honor vs. apple,best smartphone,camera phone,iOS,android vs. iOS,magic os,honor ui,güncelleme,android güncelleme,honor türkiye,cpu,gpu,kamera,battery,software,ekosistem,ecosystem,iPad,iPhone iPad,arayüz,iPhone spec

Video Source & Full Credit

Our Score
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

47 Comments

 1. -İPhone, Watch, Mac, İpad ekosistem anlamında güzel işler çıkartıyorlar ekosistem anlamında Huawei onları tehdit etsede buna izin vermediler.
  – Android cihazlar yazılım anlamında İPhone'nin çok gerisinde ios işletim sistemi kapalı bir işletim sistemi olsa da güvenlik anlamında kullanıcıya güven veriyor.
  -Adamlar her sene sadece 4 üst model üretip minimum 5 yıl cihazlarına güncelleme veriyorlar ve bunun için cihazları fazla değer kaybetmiyor, hala 6, 6s kullanan tanıdıklarım var arayüzleri şişmiyor ve kasmıyor pil kapasitesi anlamında rakiplerinin gerisinde kalsalarda adamların 4 bin mAh bataryaları diğer markaların 5 bin mAh bataryalarına bedel.
  -Tasarım öznel bir şeydir ama bence zor olan aynı tasarımı yapmaya çalışmaktır kendine özgü tasarımları var cihazlarını uzaktan bile olsa içini görmesen bile evet bu iphonedir diyebiliyorsun diğer markalar için bunu diyemiyorsun.
  -Eksikleri yokmu elbette var Hızlı şarj anlamında rakiplerinin gerisinde bu sene tanıtacağı modellerde büyük ihtimalle type c ye geçeceği için kısmen bu arayı kapatacaklardır.
  -Garanti ve müşteri memnuniyeti açısından diğer markaların önünde.
  -Hoşuma gitmeyen tek ürünleri bence akıllı saatleri ne kadar özellik olursa olsun şarjı bir günü iki günü çıkarmadığı zaman kullanıcı açısından özelliklerin bir önemi kalmıyor Huawei saatlerinin ortalama 14 gün kullanım süresi veriyor onlar yapıyorsa sen neden yapmıyorsun derler adama.

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️