Kocam Hapse Mi Girseydi? | Yalı Çapkını 13. Bölüm
in

Kocam Hapse Mi Girseydi? | Yalı Çapkını 13. Bölüm

Kocam Hapse Mi Girseydi? | Yalı Çapkını 13. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Kocam Hapse Mi Girseydi? | Yalı Çapkını 13. Bölüm
Seyran, Abidin’e kendini açıkladı. KORKTUĞUM
İÇİN SÖYLEDİM
Yalı Çapkını 13. Bölüm 👉🏼
(16 Aralık 2022)

Yalı Çapkını Her Cuma 20.00’de Star’da!

Yalı Çapkını 13. Bölümün Konusu;
Halis Ağa’nın Ferit’e tokat atması Ferit’in evden ayrılmasına neden olur. Yusuf’un Kazım’a olanları haber vermesi üzerine yalıya gelen Kazım, Seyran ve Suna’yı geri götürür. Pelin’e sığınan Ferit, gitmeye karar verdiğini söyleyince Pelin de onu durdurmak için Seyran’a haber verir.

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

OYUNCULAR: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ.

KÜNYE:
YAPIMCI: OGM Pictures
YÖNETMEN: Burcu Alptekin
SENARYO: Mehmet Barış Günger

OGM Pictures:
Facebook:
Instagram:
Twitter:

#OGMPictures #YalıÇapkını #AfraSaraçoğlu #STARTV #MertRamazanDemir

ogm medya,yalı çapkını,yalı çapkını dizi,afra saraçoğlu yeni dizi,Afra Saraçoğlu,Mert Ramazan Demir,Çetin Tekindor,Şerif Sezer,Gülçin Şantırcıoğlu,Emre Altuğ,Beril Pozam,ogm yalı çapkını,ogm yeni dizi,seyran yalı çapkını,ferit yalı çapkını,yalı çapkını son bölüm,yalı çapkını yeni bölüm,seyran ferit,Yalı Çapkını 13. Bölüm,Yalı Çapkını 13. Bölüm (16 Aralık 2022),KORKTUĞUM İÇİN SÖYLEDİM,Seyran Abidin’e kendini açıkladı.,Kocam Hapse Mi Girseydi?

Video Source & Full Credit

Our Score
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

31 Comments

  1. 1:34 seyranın eski fotoğraflar dediği sahnede halis ağa geceleri evden çıkıyor mu dedi.iyide gazeteciyi (taylanı) gündüz dövmedimi!? Geceleri çıkmakla ne alakası var ,gazetedeki o olaylar eskimi derken bal gibide partideki resmi kastettiğini küçücük çocuklar bile anlamışken senaryo ve kurgu havada kaldı bence.

  2. Niye YOUTUBE 'da silip tekrar tekrar yukluyorsunuz..geçen haftada aynısını yaptınız…seyredilme rakamları düşük gösteriyor o zaman..kötü reklam..kim.size bu aklı veriyorsa hata .şimdiye kadar en az 5 milyon seyrediLecekti..oysa şimdi SADECE 2 MİLYON SeyredilMiS GÖSTERİYor…geçen hafta da yaptınız..günlerce sadece 10 milyon seyredilmis gösterdi..oysa en az 15 milyon vardı seyredilme…siz silip tekrar yükleyince en az 5 milyon seyredilme kaybettiniz…KOTU REKLAM

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️