Ozan, Tarık'ın üzerine yürüdü! – Aldatmak 19. Bölüm
in

Ozan, Tarık'ın üzerine yürüdü! – Aldatmak 19. Bölüm

Ozan, Tarık'ın üzerine yürüdü! – Aldatmak 19. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Ozan, Tarık'ın üzerine yürüdü! – Aldatmak 19. Bölüm
Aldatmak 19. Bölüm Özeti:
Tarık radikal hamlesiyle Güzide ve çocuklarının beş parasız ortada kalmalarına sebep olur. Bu çaresiz ortamda, Güzideler’in yardımına Behram koşar. Güzide böylelikle Tarık’ın onun kuyusunu kazmaya uzun zaman önce başladığını fark eder.

Tarık’ın geçmişinden gelen misafir Yeşim’den önce Tarık’ın kendisiyle birlikte olduğunu iddia eder. Üstelik bu davetsiz misafirin yanında Öykü yaşlarında bir kız çocuğu da vardır.

Güzide’nin evine yerleşen Yeşim zafer kazandığını düşünse de Tarık’la mutlu olamayacağını anlaması uzun sürmez. Bununla birlikte geçmişten gelen bir tehdit yüzünden Yeşim yeniden Tarık’ın arkasından iş çevirmeye başlar.

Hem iş hem de özel hayatında diken üstünde olan Ozan, bir yandan Oltan’a karşı intikam planını uygularken diğer yandan ailesini evinden eden babasıyla yüzleşir. Elmas’ın da desteğiyle, bu yüzleşmenin Tarık için sonuçları ağır olur.

Tolga cephesinde yaşadığı yıkımı atlatamayan Oylum, içini dayısına döker. Güzide sürekli yardımlarına koşan Behram’ın Oylum’a olan ilgisini fark eder. Oylum’dan kolay kolay vazgeçmeye niyeti olmayan Tolga ise onu bekleyen büyük tehlikeden habersizdir.

Aldatmak’ın 19. bölümünde herkes kendi geçmiş hesaplarıyla yüzleşirken, bu yüzleşmelerin bedeli ağır olacaktır.
atv YouTube kanalına abone olun:
atv Facebook:
atv Instagram:
atv Twitter:
atv TikTok:

atv,dizi,türkiye,turkey,program,tv,yayın,diziler,turkish series,turkish drama,vahide perçin,ercan kesal,mustafa uğurlu,güzide,sezai,yusuf çim,feyza sevil güngör,cem bender,aldatmak,aldatmak dizi,aldatmak oyuncular,aldatmak tanıtım,yeni dizi aldatmak,ercal kesal,atv youtube,atv youtube channel,aldatmak fragman,aldatmak 19. bölüm,aldatmak 19. bölüm sahneleri,aldatmak 19 bölüm izle,aldatmak bölüm full izle,defne samyeli,aras aydın

Video Source & Full Credit

Our Score
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

15 Comments

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️