SÜRPRİZ RÜYA TATİLİ ?!
in

SÜRPRİZ RÜYA TATİLİ ?!
0 (0)SÜRPRİZ RÜYA TATİLİ ?!
Ben Enes Batur , Ekibe Dubai de süpriz süper bi tatil ayarladım, yaşadığımız heyacanlı dolu anları anlattım güzel, eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.

Kanala Abone OL :

100.000 TL FİRST CLASS UÇAK BİLETİ 2 :

Sosyal Medya:

Instagram ► www.instagram.com/enesbatur
Twitter ►

İş Teklifleri (Business) [email protected]

Merhaba Ben Enes Batur , Youtube Türkiye benim en büyük tutkum, bur da dev gibi bir NDNG ailesi için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming , eğlence , challenge , komedi , şaka , şarkı , vlog , montaj , tepki ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Bunları yaparken çok eğleniyorum ve bir çok komik anlar eğlenceli anlar yaşıyorum. Sizde aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun !

uçak,first class,bussines,business class,class,uçak bileti,seyahat,dünya turu,yolculuk,tatil,gezi,airlanes,vip,uçuş,uçak inceleme,economy class,tour,belgesel,enes,batur,enes batur,ndng,ndng enes,enes batur ndng,newdaynewgame,türkçe,turkey,komedi,türk,eğlence,turkish,batuber,eğlenceli,güzel,gülmek,komik,trend,en komik,popüler,enes challenge,türkiye,dubai,vlog,pahalı,para,lüks,kalite,ucuz,lüks tatil,ekip tatili,dubai tatil,w1,dubai vlog,enes dubai vlog,enes dubai

Video Source & Full Credit

Our Score

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

27 Comments

Load more comments