To Musisz Wiedzieć Przed Przesiadką z Androida na iPhone’a!
in

To Musisz Wiedzieć Przed Przesiadką z Androida na iPhone’a!
0 (0)To Musisz Wiedzieć Przed Przesiadką z Androida na iPhone’a!
Kupiłem Huawei Nova 9 i uznałem że nagram Co Trzeba Wiedzieć Przed Zmianą Androida na iPhone? Zachęcam Też do Wypróbowania Curve▶️ gdzie dodatkowo otrzymacie około 25zl po pierwszych zakupach z tą kartą!
Kup Produkty Apple w Lepszych Cenach W Sprawdzonych Sklepach 🔥: MEDIAEXPERT:
✅ MEDIAMARKT:
✅ EURORTV:
✅ Amazon.pl:
✅ OLEOLE:
✅ NEONET:
✅ VOBIS:

👊 SUBSKRYBUJ ► ORAZ KLIKNIJ 🔔
👀 ZERKNIJ NA MÓJ INSTAGRAM ►
🔴 TIKTOK ►
🔵 FACEBOOK ►
🍎 SADOWNICY ►
💎 WSPIERAJ MÓJ KANAŁ I BĄDŹ W LEPSZYM KONTAKCIE ►
⭐️ STRONA ►
📩 BUSINESS INQUIRIES: [email protected]

#Tech #Gadget #Android
▶️ CZEŚĆ, Z TEJ STRONY MATEUSZ KRAWCZYK. W DZISIEJSZYM FILMIE JAKIE SĄ RÓŻNICE MIĘDZY ANDROIDEM A IPHONE’EM?, ANDROID VS IOS, ANDROID VS IPHONE, RÓŻNICE IPHONE ANDROID, CO NA IPHONE’E NIE DZIAŁA Z ANDROIDA, CZY MOŻNA WŁĄCZYĆ DYMKI MESSENGERA NA IPHONE?, CO TRZEBA WIEDZIEĆ PRZED PRZESIADKĄ Z ANDROIDA NA IPHONE’A?,

💻 NA CZYM PRACUJE I Z CZEGO KORZYSTAM:
❗️ OPROGRAMOWANIE:
🎬 FINAL CUT PRO X/MOTION 5 PLUGINS/TEMPLATES:
📲 SPRAWDŹ NORDVPN I OTRZYMAJ RABAT ORAZ MIESIĄC GRATIS:
💵 ZAMÓW CURVE I OTRZYMAJ 5 FUNTÓW NA ZAKUPY:

❗️ SPRZĘT:
🎙 Mikrofony RODE (Podcaster I VideoMicPro+):
🎥 SONY A6300:
🖥 iMac 5K:
👨🏻‍💻 MacBook:

🎵 MUZYKA:
PUZZLE-DECLAN

Żadna firma, ani nikt inny nie wpływał na moją ocenę, opinię czy komentarze zawarte w filmie. Dzięki linkom umieszczonym w opisie tego filmu mogę czasami otrzymać prowizję za kliknięcie lub dokonanie zakupu. Dzięki temu mogę zachować swobodę przy tworzeniu materiałów, bez uszczerbku dla bezstronności.

Mateusz Krawczyk,JAKIE SĄ RÓŻNICE MIĘDZY ANDROIDEM A IPHONE’EM?,ANDROID VS IOS,ANDROID VS IPHONE,RÓŻNICE IPHONE ANDROID,CO NA IPHONE’E NIE DZIAŁA Z ANDROIDA,CZY MOŻNA WŁĄCZYĆ DYMKI MESSENGERA NA IPHONE?,CO TRZEBA WIEDZIEĆ PRZED PRZESIADKĄ Z ANDROIDA NA IPHONE’A?

Video Source & Full Credit

Our Score

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

35 Comments

  1. Szczerze to po filmiku zwątpiłem czy warto kupić iPhona. Wydaje mi się że jak na telefon z najwyższej półki i zarówno pod względem jakości jak i ceny, samo oprogramowanie jest ubogie. Od takiego telefonu oczekiwałbym wszystkiego co jest w androidzie i jeszcze trochę. A tutaj np problem z przesyłaniem plików z komputera czy brak pełnej obsługi bt w 2022 roku.

  2. Mam honor 20 już od 3,5 roku, w szafie leży iPhone 13 pro a ja dalej śmigam na honorze bo widzę same wady IOS, porównywałem te dwa telefony prędkościowo i jestem w szoku bo honor wypadł dobrze… Nawet jebany aparat, jakoś mi wystarcza w honorze, wcale nie ma totalnej różnicy…

Load more comments