WSZYSTKO ZDAJE SIĘ LEGITNE! – IPHONE 11 za 900PLN z Facebook Marketplace – OSZUSTWO
in

WSZYSTKO ZDAJE SIĘ LEGITNE! – IPHONE 11 za 900PLN z Facebook Marketplace – OSZUSTWO

WSZYSTKO ZDAJE SIĘ LEGITNE! – IPHONE 11 za 900PLN z Facebook Marketplace – OSZUSTWO

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️WSZYSTKO ZDAJE SIĘ LEGITNE! – IPHONE 11 za 900PLN z Facebook Marketplace – OSZUSTWO
Aktualna cena na Iphone 11 64GB:

Nasz Fanpage –

Jak bezpiecznie kupować w internecie? Sprawdź podejrzany sklep tutaj:

W tym filmie typowe oszustwo z Facebook Marketplace. Nasz widz szukał okazji na Iphone 11 64GB. Znalazł ją na Marketplace. Zobaczcie jak potoczyła się te transakcja.

@Poszukiwacze Okazji

Źródła zdjęć oraz filmów użytych w materiale:

#iphone #scam #facebook #marketplace #oszustwo

Fragmenty filmów zawierają treści, które należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

kupić,sprzedać,zarobić,targ,olx,allegro,ebay,okazja,łowcy,okazji,handlarze,kup,zrób,taniej,aukcja,pieniądze,zysk,szmal,licytuj,pomysł,biznes,sprzedawać,poszukiwania,cyberprzestępca,poszukiwacze,scam,oszustwo,oszust,sprzedajemy.pl,iphone,apple,smartfon,marketplace,facebook,konto,fałszywe

Video Source & Full Credit

Our Score
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

42 Comments

  1. nie rozumiem jak można w ciemno przelewać nieznanej osobie kase i czekać na paczkę… ja jak sprzedaje coś albo kupuje to odbior osobisty i platnosc na miejscu.. inaczej tego nie widzę, chyba, że to są małe kwoty jak np sprzedaż książki to można "zaryzykować". Kiedyś sprzedałem kilkanaście książek i zdziwiłem się, że Pani mi od razu przelew zrobiła, no i wszystko było okej, paczka wysłana i nawet pisałem jej czy wszystko ok doszło. Złodziejom ucinać ręce i by się skończyło.

  2. Najlepsze są na marketplace oferty "niby z miasta X", gdzie po krótkiej rozmowie ze sprzedającym i zapewnieniu go, że mogę go odwiedzić w dogodnym dla niego momencie, to nagle okazuje się że przedmiot jest na drugim końcu Polski (iPhone 11 za 1000 na Marketplace)/ sprzedający nagle ma Covid (PS4 do czyszczenia za 250 z OLX) lub u sprzedającego jest katastrofa za katastrofą. Na szczęście nigdy z tego powodu nie straciłem kasy.

  3. Apropos zostawiania danych.. moi rodzice hodują drób ozdobny i gołębie. Pare lat temu przyjechał gościu, wybrał chyba z 2 gołębie których wartość łącznie nie przekraczała 100 zł, gołębie już zapakowane do auta ale koles mówi, że nie ma kasy w portfelu i czy mógłby pojechać szybko do bankomatu, w zamian zostawi im swój dowód osobisty. Rodzice sie zgodzili, w końcu gościu nie wyglądał na jakiegoś złodzieja. No ale pan pojechał z gołębiami i nie wrócił 😉 a jego dowód do tej pory mamy. Pal sześć tą kase i gołębie, bo nie byly szczególnie wartościowe ani unikatowe, ale to jest doskonały dowód na to, że zostawianie danych czy dowodu osobistego nic nie znaczy. A nowy dowód można zawsze wyrobić, wcześniej zgłaszając np zaginięcie i tyle

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️